Новини 2019-11-29 10:26

Фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Бекірова помістили в психіатричну лікарню

За інформацією адвоката, політв'язню призначили судово-психіатричну експертизу.

Фігуранта другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір", бранця Кремля Ремзі Бекірова помістили в психіатричну лікарню для проведення експертизи. Про це 28 листопада розповів адвокат Рустем Кямілев, передає  Крим.Реалії.

 

"Ремзі перебуває зараз у психіатричній лікарні міста Сімферополя, проходить судово-психіатричну експертизу. Сьогодні він повинен був брати участь в судовому засіданні, однак через його перебування в психіатричній лікарні на засідання його не доставили", – зазначив адвокат.

 

Зауважимо, підконтрольний Росії Верховний суд Криму 28 листопада залишив під арештом чотирьох фігурантів другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір". Таким чином, Владлен Абдулкадиров, Меджіт Абдурахманов, Енвер Аметов і Ремзі Бекіров залишаться під арештом до 15 лютого 2020 року.

 

Як повідомлялося, співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії 27 березня провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, у тому числі активістів громадського об'єднання "Кримська солідарність". У ФСБ Росії підтвердили проведення обшуків в Криму.

 

27 і 28 березня Київський райсуд Сімферополя заарештував всіх затриманих активістів.

 

Обвинуваченими у цій справі проходять 25 кримських татар, ще один – Едем Яячиков – зник, його місцеперебування невідоме з 27 березня.

схожі новини