Новини 2019-11-29 14:27

InformNapalm звернувся з проханням про фінансову допомогу

На початку 2020 року волонтерам необхідно заплатити близько 2000 доларів за використання серверів.

Волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm звернулася з проханням про фінансову допомогу у зв'язку з потребою оплатити на початку 2020 року використання серверів. Про це у п'ятницю, 29 листопада, написав речник InformNapalm Михайло Макарук у Facebook.

 

 

Макарук повідомив, що необхідно заплатити близько 2000 доларів.

 

"На жаль, ми стикнулись з проблемою подальшого існування нашого проекту в режимі, до якого ви звикли і який став нашою своєрідною візитівкою. На початку 2020 року нам потрібно буде заплатити значну суму (близько 2000$) за використання серверів, що використовуються нашим проектом", - написав речник.

 

Як зазначається, допомогти можна, підписавшись в ролі донатора проекту на платформі https://www.patreon.com/informnapalm

 

"Суть її доволі проста, ви самостійно можете вибрати термін протягом якого маєте бажання нам допомогти та суму, яку ви можете донатити для підтримки InformNapalm", - зазначив Макарук.

 

Як повідомлялося, волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm знайшли фотодокази, які підтверджують участь військовослужбовця 22-ї бригади спецпризначення ГРУ в операції із захоплення Криму та його можливу участь в спецопераціях на окупованому Донбасі. 

 

схожі новини