Новини 2019-12-03 15:30

Україна продовжила на 10 років контракт з Росією щодо транзиту нафти

Відповідну додаткову угоду було підписано 3 грудня.

АТ "Укртранснафта" і ПАТ "Транснафта" (Росія) уклали додаткову угоду до контракту на транзит нафти територією України, продовживши таким чином термін дії договору на десять років - до 1 січня 2030 року. Про це у вівторок, 3 грудня, повідомила прес-служба "Укртранснафти".

 

Документ підписали гендиректор "Укртранснафти" Микола Гавриленко і віце-президент "Транснефти" Сергій Андронов.

 

"Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера АТ "Укртранснафта" - НАК "Нафтогаз України" від 27 листопада 2019 року. Окрім пролонгації договору, додаткова угода між АТ "Укртранснафта" і ПАТ "Транснефть" актуалізує низку його положень з врахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, базові принципи співробітництва між АТ "Укртранснафта" та ПАТ "Транснефть" залишились без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

 

В "Укртранснафті" підкреслили, що укладення додаткової угоди "гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі".

 

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз" виграла одну із апеляцій, поданих російським Газпромом на рішення Стокгольмського арбітражу. 

схожі новини