Новини 2019-12-20 15:25

"Не хочете грати за правилами?". Зеленський пояснив рішення закрити усі гральні заклади

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що сьогодні до 16.00 припинять діяти заклади, які функціонують під виглядом державних лотерей.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував вчорашній провал голосування Верховної Ради за легалізацію грального бізнесу. Про це у п'ятницю, 20 грудня, йдеться в повідомленні у Telegram-каналі глави держави.

 

"Вчора Верховна Рада провалила ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу. Ми знаємо, хто за цим стоїть. Не хочете грати за прозорими правилами? Не хочете працювати цивілізовано і платити в бюджет? Що ж, давайте по-іншому. Відсьогодні негайно закриваємо всі гральні зали.  Думай...те", – зазначив Зеленський.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада 19 грудня відправила на підготовку до повторного першого читання законопроект № 2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".

 

Своєю чергою, Кабінет міністрів виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей, відтак заклади з автоматами для азартних ігор не зможуть нелегально працювати під виглядом таких лотерей. 

 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що сьогодні до 16:00 всі гральні заклади припиняють функціонувати.

схожі новини