Новини 2020-01-17 19:40

Зеленський провів розмову із Гончаруком

Президент поставив перед урядом низку невідкладних завдань.

Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 17 січня, провів зустріч з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком щодо його заяви про відставку і поставив перед урядом низку невідкладних завдань. Про це повідомляє Офіс президента у Facebook.

 

 

 

Як зазначається, Зеленський не прийняв відставку Гончарука за умови виконання низки невідкладних завдань. Зокрема, було обговорено оптимізацію роботи Кабміну, питання нарахування справедливих зарплат міністрам і топ-менеджерам держкомпаній, звільнення очільників міністерств, які не досягли реальних результатів, а також налагодження діалогу з парламентом.

 

"Зараз не той час, щоб розхитувати державу економічно й політично", – наголосив Зеленський під час розмови.

 

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у п'ятницю, 17 січня, заявив, що написав заяву про відставку.

 

Нагадаємо, напередодні у мережі  було опубліковано прослушку начебто з наради Гончарука, де йшлося про курс гривні та економічні питання. В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука, заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової про курс гривні та економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським. На аудіозаписі людина з голосом, схожим на Гончарука, говорить про те, що у президента дуже примітивне розуміння економічних процесів, та що сам Гончарук «повний профан в економіці».

 

Згодом у Кабміні повідомили, що не мають інформації щодо справжності жодного запису. Гончарук відреагував на оприлюднені в мережі аудіозаписи, зазначивши, що «із самого початку проти команди президента й уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося». 

 

В УДО повідомили, що інформація про прослуховування не є правдивою.

 

Згодом стало відомо, що президент Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.