Новини 2020-01-21 11:00

Окупанти обмежують свободу пересування патрулів СММ ОБСЄ

Збройні формування РФ посилаються на «накази від командирів» та «роботи з розмінування».

Окупанти обмежують свободу пересування патрулів СММ Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Про це повідомляється у звіті за понеділок, 20 січня, на сайті ОБСЄ.

 

Зокрема, 18 січня в пункті пропуску на кордоні поблизу Вознесенівки член збройних формувань сказав патрулю Місії залишити цей район.

 

18 січня на блокпості північніше Заїченка двоє озброєних членів ЗФ знову відмовили у проїзді в напрямку Пікуз та Саханки, оскільки «тривають роботи з розмінування». Того ж дня на блокпості на північний захід Сєдового семеро озброєних членів ЗФ відмовили патрулю в доступі до населеного пункту, бо «у цьому районі триває комплекс спеціальних заходів».

 

19 січня на блокпості на перехресті автошляху М14 (веде на південь до Сєдового) член ЗФ зупинив патруль та відмовив спостерігачам у доступі через «накази від командирів».

 

Також 19 січня на блокпості західніше Верхньошироківського озброєний член ЗФ дозволив патрулю проїхати лише за умови, якщо патруль не прямуватиме до Пікуз та Саханки.

 

Того ж дня на блокпості північніше Новоазовська озброєний член ЗФ знову відмовив патрулю у проїзді до Новоазовська, пославшись на «накази від командирів».

 

Нагадаємо, 21 січня голова ОБСЄ, прем’єр-міністр Албанії Еді Рама планує поїхати до лінії зіткнення на схід України.

схожі новини