Новини 2020-02-04 12:14

Від початку 2020 року російські формування 93 рази порушували режим припинення вогню

Вони випустили 1087 заборонених боєприпасів.

Від початку 2020 року збройні формування Російської Федерації 93 рази порушували режим припинення вогню на Донбасі та застосовували заборонене Мінськими домовленостями озброєння, випустивши при цьому 1087 боєприпасів. Про це 4 лютого повідомляє Операція об'єднаних сил у Fecebook.

 

"Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що противник систематично здійснює обстріли позицій підрозділів Об’єднаних сил із забороненого Мінськими домовленостями озброєння", - зазначають у повідомленні.

 

Наголошується, що українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін вказує на неприпустимість порушення наявних домовленостей.

 

Нагадаємо, що упродовж 3 лютого на Донбасі український військовий отримав поранення, ще один – бойове ураження. Російські формування обстрілювали позиції ООС із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.