Новини 2020-03-30 14:14

Латвія залучила армію для контролю на кордоні з Росією

Військовослужбовці допоможуть прикордонникам також на кордонах з Литвою та Естонією.

У понеділок, 30 березня, Міністерство оборони Латвії залучило військовослужбовців до роботи на кордонах з Росією через пандемію Covid-19 на період надзвичайного стану —  до 14 квітня. Про це повідомляє DELFI.

 

«На прохання Державної прикордонної служби, починаючи з 30 березня, до охорони латвійсько-російського кордону залучено збройні сили Латвії», - пишуть у повідомленні.

 

Зазначається, що 1 квітня військовослужбовці допоможуть прикордонникам і на кордонах з Литвою та Естонією видавати й отримувати підтвердження від осіб, які в'їжджають в Латвію і перетинають її транзитом, про те, що ті будуть дотримуватися особливих заходів щодо стримування COVID-19 під час перебування в Латвії.

 

Як зазначив міністр оборони Артіс Пабрікс, на кордон відправлять сотні військовослужбовців Національних збройних сил. На латвійсько-естонському кордоні військовослужбовці чергуватимуть на чотирьох постах, на литовсько-латвійському - на двох.

 

Нагадаємо, що коаліція у латвійському парламенті чекає від голови Міністерства освіти і науки Ілгі Шуплінскі пропозиції щодо повного переведення освіти на латиську мову.