Новини 2020-04-03 16:30

Італійська газета La Stampa заявила про залякування з боку РФ після публікації критичних матеріалів

Представник російського міністерства оборони Ігор Конашенков звинуватив видання у «найбрудніших русофобських маніпуляціях» та «наслідуванні методичок антирадянської пропаганди».

Італійська газета La Stampa заявила про залякування з боку Росії після публікації критичних матеріалів щодо російської гуманітарної допомоги в Італії. Про це повідомляється на сайті видання в п’ятницю, 3 квітня.

 

Як зазначається, представник російського міністерства оборони генерал-майор Ігор Конашенков звинуватив видання у «найбрудніших русофобських маніпуляціях» та «наслідуванні методичок антирадянської пропаганди». Він закінчив повідомлення висловом «хто копає комусь яму, сам у неї впаде».

 

«Редакція національної газети La Stampa висловлює своє обурення серйозними нападами з боку Міністерства оборони Росії на газету та особисто журналіста Джакопо Якобоні», - йдеться в повідомленні.

 

Журналіст опублікував низку статей, що викликають сумніви у справжніх цілях контингенту, який прибув з Росії, щоб допомогти Італії в надзвичайній ситуації з COVID-19. Як зазначається, сумніви журналіста у щирості російської допомоги підтримуються і політичними джерелами, військовими та розвідковими експертами.

 

Зокрема, La Stampa публікувала матеріал про те, що 80% російських поставок, за інформацією від співрозмовників видання, є «абсолютно марними або малокорисними» для Італії для боротьби з епідемією. Зазначалося, що всі прибулі фахівці є військовими, а операцію координує міністерство оборони Росії, а не міністерство охорони здоров'я.

 

«Хто копає комусь яму, сам у неї впаде - справжнє залякування, яке ще раз підтверджує інструменти, за допомогою яких Росія контролює інформацію, і за її межами. Факт, який ризикує стати серйозним прецедентом, якщо наш уряд не попросить негайних роз'яснень. І перш за все необхідне вибачення», - зазначає La Stampa.

 

Нагадаємо, Італія входить до першої трійки країн світу за кількістю заражених COVID-19. Станом на 3 квітня там зареєстрували 115 242 інфікованих.

схожі новини