Новини 2020-04-16 15:00

У ЄС виділили 13 мільйонів євро гуманітарної допомоги для постраждалих від бойових дій на Донбасі

Фінансування дасть змогу відремонтувати будівлі.

Європейська комісія оголосила про виділення 13 мільйонів євро гуманітарної допомоги для постраждалих від бойових дій на Донбасі. Про це повідомляється на порталі Єврокомісії у четвер 16 квітня.

 

«Європейський Союз повністю солідарний з людьми на сході України. Допомога ЄС допомагає вразливим людям, які виснажені шестирічним конфліктом, отримати базові послуги, такі як охорона здоров’я та водопостачання. Доступ до цих послуг ще більш важливий перед обличчям спалаху коронавірусу. ЄС підтримує нужденних по обидва боки лінії зіткнення», – наголосив комісар ЄС з антикризового управління Янез Ленарчич.

 

Як зазначається, фінансування дасть змогу відремонтувати будівлі, наприклад школи та медичні установи, і забезпечити основні потреби, такі як освіта і вода.

 

Гуманітарна допомога ЄС прямує через агентства ООН, неурядові організації та Міжнародний комітет Червоного Хреста.

 

«ЄС постійно закликає надати безперешкодний доступ гуманітарним організаціям, які доставляють допомогу у некотрольовані владою райони», – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, Моніторингова місія ООН з прав людини зафіксувала збільшення кількості випадків загибелі або поранення цивільних на сході України. Зокрема, 1-22 березня зареєстровано 16 випадків – це найвищий показник місячних втрат серед цивільних з вересня 2019 року.

схожі новини