Новини 2020-04-17 21:18

Німеччина передала Україні допомогу для боротьби з пожежами в зоні відчуження

Допомога становить 230 тисяч євро.

Німеччина передає Державній службі України з надзвичайних ситуацій спеціальне обладнання для локалізації лісових пожеж навколо Чорнобильської АЕС. Про це повідомляється на сайті посольства ФРН в Україні у п'ятницю, 17 квітня.

 

«За дорученням Федерального уряду Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) передає, починаючи від сьогодні, Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) спеціальне обладнання для локалізації лісових пожеж навколо колишньої радянської Чорнобильської АЕС», - йдеться в повідомленні.

 

Швидка допомога включає 80 дозиметрів для вимірювання радіоактивності та близько 15 км пожежних рукавів. Крім того, триває закупівля пожежної автоцистерни, спеціально обладнаної для лісових та рослинних пожеж. Допомога становить 230 тисяч євро.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

16 квітня стало відомо, що пожежі в зоні відчуження відновилися.

 

Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння. Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.

схожі новини