Новини 2020-05-06 16:15

Уряд відкрив роботу “Рави Руської” і “Скадовського морського порту”

Це забезпечить стабільне здійснення міжнародної торгівлі як з Польщею, так і з ЄС в цілому.

Уряд відновив роботу пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт”. Про це 6 травня повідомляють на сайті урядового порталу.

 

 “Ще вчора разом з Віце-прем’єр-міністром Олексієм Резніковим ми перебували зі спільною робочою поїздкою у Херсонській області, у ході якої, у тому числі, відвідали Скадовський морський порт. Сьогодні вже маємо рішення – і це рішення одноголосне. Пункти пропуску через кордон для морського сполучення у Скадовському порту та для автомобільного сполучення “Рава-Руська” відновлюють свою роботу”, —  зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

 

Зазначають, що на сьогодні Скадовський морський торговельний порт є єдиним українським портом, який не працює для перевалки міжнародних вантажів у морському сполученні. Його відновлення вкрай важливе для збільшення вантажопотоку та забезпечення існуючого попиту. 

 

Також додають, що відновлення роботи пункту пропуску “Рава-Руська” дозволить значно зменшити завантаженість нині працюючих КПП “Ягодин” та “Краківець” для автомобільного сполучення з Республікою Польща. Крім цього, це сприятиме мінімізації великого скупчення вантажного транспорту на кордоні, що важливо в умовах поширення COVID-19, а також забезпечить стабільне здійснення міжнародної торгівлі як з Польщею, так і з ЄС в цілому.

 

Нагадаємо, що від початку послаблення карантину, з 11 травня, у містах потрібно збільшити кількість функціонуючого громадського транспорту для працівників закладів, які відкриються. 

 

Як зазначалося, в Україні станом на 9:00 середи, 6 травня, виявлено 13 184 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 327 летальних, 2097 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 487 нових випадків.