Новини 2020-06-03 19:32

ЄІБ виділить 300 млн євро кредиту на енергоефективність будівель в Україні

Грант обсягом 150 тисяч євро на імплементацію угоди виділить Трастовий фонд Східного партнерства з технічної допомоги.

Європейський інвестиційний банк виділить 300 млн євро кредиту на проект із енергоефективності громадських будівель в Україні. Про це йдеться на сайті Міністерства розвитку громад та територій у вівторок, 2 червня.

 

«Міністерство розвитку громад та територій України та Європейський інвестиційний банк уклали угоду, відповідно до якої буде організовано підготовку надання низьковідсоткового кредиту у EUR300 млн із тривалим терміном погашення для впровадження широкомасштабної термомодернізації будівель громадського сектору», - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, грант обсягом 150 тисяч євро на імплементацію угоди виділить Трастовий фонд Східного партнерства з технічної допомоги (EPTATF).

 

Згідно з повідомленням, реалізація зазначеного проекту дасть змогу підвищити енергоефективність 1 тис. будівель, зокрема, дитсадків, шкіл та лікарень, а також скоротить викиди CO2 на млн тонн.

 

Нагадаємо, 15 травня Європарламент схвалив виділення Україні 1,2 млрд євро позики для подолання наслідків пандемії. «За» проголосували 547 євродепутатів. 

схожі новини