Новини 2020-09-15 17:42

Президент Австрії анонсував допомогу для Донбасу у розмірі один мільйон євро

Александр Ван дер Беллен привітав тривале перемир’я, зазначивши, що режим тиші дотримується "у більшості випадків".

Австрія планує виділити один мільйон євро гуманітарної допомоги для Донбасу з метою підтримки цивільного населення. Про це у вівторок, 15 вересня, заявив федеральний президент Австрії Александр Ван дер Беллен на спільній з президентом України Володимиром Зеленським пресконференції у Відні.

 

"Для Австрії особливо важливим є питання життя населення у регіоні конфлікту, тому ми надаємо відповідну гуманітарну допомогу, особливо внутрішньо переміщеним особам. Мене тішить, що в рамках візиту пана Президента Зеленського ми змогли пообіцяти і підтвердити, що надамо допомогу у розмірі 1 млн євро для подальшої допомоги цьому регіону", - сказав Ван дер Беллен.


Він зазначив, що довго розмовляв з президентом про ситуацію на Сході України і про Крим.

 

За його словами, конфлікт на Донбасі є "відкритою раною посередині Європи". У цьому контексті Ван дер Беллен подякував Зеленському за його "сміливі і мужні ініціативи", особливо ті, які стосуються цивільного населення на Донбасі.

 

Він також привітав тривале перемир’я у зоні конфлікту, зазначивши, що режим тиші дотримується "у більшості випадків".


"Повне виконання Мінських угод є ключем для сталого врегулювання цього конфлікту", - зазначив федеральний президент Австрії.

 

Як повідомлялося, Червоний Хрест відправив на окупований Донбас сім вантажівок з гуманітарною допомогою

 

 

схожі новини