Новини 2020-09-17 15:34

Стефанчук оголосив про виключення Юрченка зі "Слуги народу"

Відповідне оголошення прозвучало перед закриттям пленарного засідання парламенту.

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук у четвер, 17 вересня, оголосив про виключення з фракції "Слуга народу" народного депутата Олександра Юрченка. Він зачитав відповідне оголошення перед закриттям пленарного засідання ВР.

 

"Відповідно до частини 3 статті 60 регламенту Верховної Ради України та згідно з рішенням депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" від 14 вересня 2020 року, повідомляю про виключення зі складу фракції... народного депутата України Юрченка Олександра Миколайовича", - зазначив Стефанчук.

 

Нагадаємо, НАБУ опублікувало відеоматеріали стосовно передачі частини хабаря народному депутату Юрченку і закликало генпрокурора погодити йому підозру. Крім того, помічнику Юрченка Івану Фіщенку повідомили про підозру в пособництві в отриманні депутатом хабаря в розмірі 13 тис. доларів.

 

17 вересня стало відомо, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру Юрченку. Офіс президента України заявив, що з політичної й моральної точок зору Юрченко втратив етичні підстави бути депутатом Верховної Ради.