Новини 2020-12-02 14:43

В Україні вакцини від COVID-19 звільнять від ПДВ

Про це заявив прем'єр Шмигаль.

Вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19, які закуповуватиме Україна 2021 року, звільнятимуть від сплати податку на додану вартість. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив 2 грудня на засіданні уряду.

 

"Податком на додану вартість не будуть оподатковані також вакцини від коронавірусу. Це стосується всіх потенційних вакцин, які ми в наступному році будемо закуповувати", - сказав Шмигаль.

 

Він також зауважив, уряд раніше виділив субвенцію на рівні 1,5 млрд гривень на забезпечення лікарень киснем, проте частина поставок кисневого обладнання не встигає завершититись до кінця року. Тому уряд планує ухвалити постанову щодо продовження термінів доотримання такого обладнання у наступному році. Це дасть змогу повною мірою забезпечити потреби українських лікарень у кисні, наголосив Прем'єр-міністр.

 

Нагадаємо, 2 грудня стало відомо, що Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня, введеного через поширення коронавірусної хвороби COVID-19, водночас на території всієї країни діятимуть обмеження помаранчевої зони. Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня, який запровадили 11 листопада, в Україні дня дав позитивний ефект.

схожі новини