Новини 2020-12-02 19:22

Санду наполягла на мирному вирішенні ситуації у Придністров'ї

Майбутня глава Молдови зазначила, що бажає мати гарні відносини з РФ, але знає, що Москва не поділяє її позицію щодо придністровського питання.

Обраний президент Молдови Майя Санду наполягає на мирному форматі вирішення ситуації в Придністров'ї і сподівається, що придністровське питання вдасться вирішити дипломатичними методами. Про це Санду розповіла в інтерв'ю молдовській редакції "Радіо Свобода".

 

Майбутня глава Молдови зазначила, що бажає мати гарні відносини з Російською Федерацією, але знає, що Москва не поділяє її позицію щодо Придністров'я.

 

"Щодо придністровського врегулювання є важливі принципи, на яких ми наполягаємо. Перш за все, це дотримання суверенітету і територіальної цілісності нашої країни. Це знаходження рішення тільки мирними шляхами, дипломатичними методами. І звичайно, потрібно шукати це рішення у форматі, який у нас уже є, – це формат "п'ять плюс два", – додала Санду.

 

Нагадаємо, наприкінці листопада Мая Санду заявила, що з Придністров'я потрібно вивести російських військових. Раніше вона порадила Україні врахувати досвід Молдови у Придністров’ї. 

схожі новини