Новини 2012-05-29 08:13

Тюремники ввели новий порядок відвідування ув'язнених для іноземців

Державна пенітенціарна служба України затвердила новий порядок відвідування установ ДПтС України представниками громадських і релігійних організацій та окремих осіб, які є іноземними громадянами. Про це повідомила прес-служба Пенітенціарної служби.

Як зазначає прес-служба, відповідний документ був затверджений 18 травня.

Для того, щоб одержати дозвіл на відвідування установ Пенітенціарної служби, представники громадських, релігійних організацій та іноземці повинні не менш ніж за 20 діб до дня, на який заплановано візит, подати письмове звернення до установи виконання покарань або територіального органу Пенітенціарної служби.

У зверненні в обов'язковому порядку зазначається назва та реєстраційні дані організації з української сторони, на запрошення якої здійснюється візит; витяг зі статуту цієї організації про статутні завдання, які відповідають меті візиту; довідка про досвід співробітництва із цією організацією; перелік відвідувачів-іноземних громадян із зазначенням імені, прізвища, громадянства та копією паспорта; дата візиту і тривалість перебування; мета візиту; коло осіб, з якими планується зустріч.

При цьому до запиту повинні додаватися короткі анкети учасників візиту, які стосуються їхнього досвіду роботи в пенітенціарній сфері і їхня згода на використання наданої особистої інформації.

За результатами вивчення керівництвом територіального органу Пенітенціарної служби зазначеної вище інформації Пенітенціарній службі не пізніше ніж за 10 днів до дати запланованого візиту направляється аргументоване подання про доцільність надання дозволу на відвідування.

Як повідомлялося, у травні сімом членам Комітету з іноземних справ і міжнародного співтовариства парламенту Канади відмовили у зустрічі з екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

схожі новини