Новини 2012-09-03 12:14

Бютівці відкликають свої законопроекти з розгляду Ради

Фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" просить Верховну Раду не включати до порядку денного 11-тої сесії законопроекти, розроблені членами фракції. Про це під час засідання погоджувальної ради Ради сказав голова фракції Андрій Кожем'якін.

"Виходячи з того, що протягом всієї роботи Ради ініційовані нами законопроекти не мали підтримки парламенту, із близько 160 внесених законопроектів підтримано було тільки 5. У зв'язку із цим ми просимо не включати до порядку денного Ради жодного законопроекту, розробленого членами фракції", - сказав він.

Голова Ради Володимир Литвин зазначив, що у зв'язку із цією заявою депутатам від БЮТБ, які є авторами законопроектів, необхідно внести письмові звернення про відкликання власних проектів законів.

Нагадаємо, Рада розгляне близько 85 законопроектів і проектів постанов на першому пленарному тижні чергової 11-тої сесії 4-7 вересня.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликає парламентські фракції в ході церемонії відкриття чергової 11 сесії утриматися від передвиборчого популізму, і обмежитися виступами тільки щодо планів роботи на сесії. 

Нагадаємо, експерти прогнозують, що новий політичний сезон у Верховній Раді буде досить активним. Депутати можуть розглянути ряд важливих законопроектів, серед яких бюджет, закон про мови, ГТС та інші. Але в основному депутати використовуватимуть сесію для безкоштовної передвиборчої агітації