Новини 2012-11-04 22:38

"Беркут" вигнав усіх з приміщення окружкому в Вінниці

Надвечір неділі, 4 листопада, представники спецпідрозділу "Беркут" попросили усіх вийти з приміщення окружкому №11, що знаходиться у Вінниці. Про це розповів депутат від БЮТ Андрій Павловський, який перебуває на місці.

"Хвилин 20 тому нібито для того, щоб провітрити приміщення, "Беркут" вигнав усіх без винятку людей, які перебували в приміщенні, і залишив там тільки членів окружної комісії. Тепер вони забарикадували вхід на першому поверсі і з вулиці потрапити в приміщення неможливо", - сказав Павловський.

Він також нагадав, що вдень у приміщенні ОВК відбулася сутичка, в результаті якої постраждали кандидати в народні депутати, міжнародні спостерігачі та журналісти.  Також, за його словами, швидка забрала з ОВК лідера вінницької організації "Батьківщини" Людмилу Щербаківську, в якої підскочив тиск у зв’язку з інцидентом.

Як повідомлялось, згідно з даними, оприлюдненими на сайті ЦВК, в  11 окрузі на Вінничині після опрацювання 100% протоколів перемогу присудили самовисуванцю Олекандру Домбровському - він набрав 30,16% голосів виборців. Його опонентка, висуванець від ВО «Батьківщина» Наталія Солейко отримала 28,00%.

Водночас, апеляційний суд Вінниці залишив в силі рішення адмінсуду міста щодо перерахунку голосів в 11-му окрузі.

2 листопада Центральна виборча комісія задовольнила подання ОВК №11 Вінницької області про заміну голови цієї комісії, представника фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергія Сітарського.