Новини 2013-01-07 12:13

Янукович помолився у монастирі на Волині, Азаров і Рибак - в Києво-Печерській Лаврі

Президент Віктор Янукович був присутній на Різдвяній літургії у Свято-Успенському Святогорському Зимненському жіночому монастирі, що в селі Зимне Волинської області. Прем’єр-міністр Микола Азаров взяв участь у різдвяному молебні у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Різдвяну літургію  у Свято-Успенському Святогорському Зимненському жіночому монастирі, де був присутній президент, відправив Керуючий справами УПЦ, Архієпископ Бориспільський Антоній.

Глава держави передав настоятельниці монастиря ігумені Стефані церковний посуд для здійснення обряду освячення хліба, пшениці, вина та єлею.

На згадку про перебування у монастирі Керуючий справами УПЦ, Архієпископ Бориспільський Антоній та ігуменя Стефана подарували президенту Зимненську ікону Божої матері.

Після завершення Різдвяної літургії Віктор Янукович оглянув монастир і відвідав печери преподобного Варлаама та храм святої Юліанії княгині Ольшанської.

Прем’єр-міністр Микола Азаров взяв участь у різдвяному молебні у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі. Також на молебні були присутні голова Верховної Ради Володимир Рибак, Секретар РНБО Андрій Клюєв, урядовці, народні депутати, представники київської влади та віряни.

Як відомо, 7 січня усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн,  а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви святкують Різдво Христове.

Як писав Тиждень.uа, від початку свого президентства Віктор Янукович жодного разу не відвідав Волинь.

схожі новини