Новини 2013-01-07 15:42

Янукович: Ми повинні пройти всі іспити, які дає нам Господь

Українці повинні пройти всі випробування, які їм дає Господь, задля покращення життя дітей та внуків, сказав президент Віктор Янукович у Свято-Успенському Святогорському Зимненському жіночому монастирі, що в селі Зимне Волинської області, де він був присутній на Різдвяній літургії.

За словами Януковича, відродження Зимненського монастиря дає великий приклад: "Історія цього монастиря, починаючи з його заснування, і ті іспити, які пройшов цей монастир за всю свою історію, – вони вказують на те, що наша віра православна непохитна, а святині, які ми бережемо і уклоняємось їм, вони завжди допомагають кожному поколінню тримати цю силу духу".

"Зараз прийшла наша черга – і ми з вами повинні пройти всі іспити, які нам дає Господь Бог, і зробити так, щоб наше життя, життя наших дітей і наших онуків на цій землі покращилося, і щоб той святий дух, який живе в православ’ї, він завжди давав нам ці сили", - заявив президент.

"Тому я вітаю всіх з цим святом. Христос народився!", - сказав Янукович і присутні відповіли: "Славімо його!".

Передаючи подарунки  (церковний посуд для здійснення обряду освячення хліба, пшениці, вина та єлею) Зимненському монастирю, Янукович сказав ігумені: "Пані Стефанія, хай вони будуть на згадку від приїзду нашої невеличкої делегації і допомагають людям служити свята в святкові дні Господу Богу. І нашій вірі православній".

Ігуменья Стефанія після виступу президента відзначила, що Янукович – "дуже глибоко віруюча людина", і запросила його приклонитися перед іконою Божої Матері, яку подарував князь Володимир, хреститель Русі.

Як відомо, 7 січня усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн, а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви святкують Різдво Христове.

Президент Віктор Янукович був присутній на Різдвяній літургії у Свято-Успенському Святогорському Зимненському жіночому монастирі, що у Волинській області.

схожі новини