Новини 2013-12-16 10:37

Регіонали відмовляються спілкуватися з журналістами про нараду в "Зоряному"

Спільне засідання парламентської фракції Партії регіонів і уряду розпочалося о 8:30 у столичному кінотеатрі "Зоряний".

Біля приміщення кінотеатру чергують журналісти більшості телеканалів та видань, проте з жодним з нардепів наразі не вдалося поговорити.

Єдиний, хто поспілкувався з представниками ЗМІ перед спільним засіданні фракції ПР і уряду, став прес-секретар прем'єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук'яненко.

"Будуть обговорюватися питання взаємодії фракції Партії регіонів та уряду та ті необхідні законопроекти, які потрібно прийняти", - розповів Лук 'яненко журналістам.

За його словами, буде, зокрема, обговорюватися проект держбюджету на наступний рік, який, «вже розробляється».

Раніше народний депутат Володимир Олійник ( фракція Партії регіонів ) повідомив, що на засіданні члени фракції планують обговорити поточну політичну та економічну ситуацію в країні, відновлення роботи Ради, а також питання прийняття держбюджету-2014.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що екстрена нарада регіоналів зумовлена загрозою відставки Азарова: її можуть підтримати понад 100 депутатів від ПР. Більшість фракції має намір також підтримати покарання бійців "Беркута", які жорстоко били протестувальників. Багато депутатів готові проголосувати і за звільнення Юлії Тимошенко.

Опозиція вже заявила, що зібрала підписи для голосування питання про відставку уряду.