Новини 2013-12-16 10:54

Герман запевняє, що регіонали вимагають від Азарова оновити уряд на 90%

Фракція Партії регіонів поставила перед прем'єр-міністром Миколою Азаровим питання про необхідність оновити уряд на 90%. Про це 16 грудня повідомила журналістам народний депутат Ганна Герман (фракція Партії регіонів).

"Фракція ставила перед Миколою Яновичем (Азаровим – Ред.) можливість переформування уряду на 90%", - запевнила Герман.

За її словами, фракція вимагає конструктивних змін.

Як повідомлялось, сьогодні в кінотеатрі "Зоряний" відбувається спільне засідання парламентської фракції Партії регіонів і уряду. Перд початком засідання регіонали відмовлялися спілкуватися з журналістами.

Єдиний, хто поспілкувався з представниками ЗМІ перед спільним засіданні фракції ПР і уряду, став прес-секретар прем'єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук'яненко.

"Будуть обговорюватися питання взаємодії фракції Партії регіонів та уряду та ті необхідні законопроекти, які потрібно прийняти", - розповів Лук 'яненко журналістам.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що екстрена нарада регіоналів зумовлена загрозою відставки Азарова: її можуть підтримати понад 100 депутатів від ПР. Більшість фракції має намір також підтримати покарання бійців "Беркута", які жорстоко били протестувальників. Багато депутатів готові проголосувати і за звільнення Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, опозиція заявила, що зібрала підписи для голосування питання про відставку уряду.

схожі новини