Прес-релізи 2011-02-25 09:33

Microsoft розвиває екосистему Windows Phone 7 в Україні

Київ, Україна – 24 лютого 2011 року – Компанія «Майкрософт Україна» розповіла про українські перспективи нової операційної системи для мобільних телефонів Windows Phone 7, яка вийшла восени минулого року і вже розійшлася по світу тиражем у більш ніж 2 млн.

Телефони із цією операційною системою, яка пропонує кардинально інший підхід до користування мобільними пристроями, вже доступні в українських магазинах електроніки. Першою офіційно в Україну WindowsPhone7 привезла компанія HTC– її флагманська модель HTCMozartз англійською мовою інтерфейсу вже сертифікована та офіційно продається у спеціалізованих роздрібних точках.

«Відгуки користувачів WindowsPhone7 в  усьому світі демонструють, що ми на правильному шляху. 93% власників телефонів із цією ОС задоволені ними. І – що найважливіше – 9 із 10 користувачів WindowsPhone7 рекомендують їх своїм друзям, родичам та колегам. Тепер отримати новий досвід користування мобільною операційною системою можуть і українці. Незважаючи на низку обмежень, таких як недоступність деяких сервісів в Україні та наявність лише англійської мови інтерфейсу, наша нова мобільна платформа викликала великий ентузіазм як серед розробників, так і серед перших користувачів»,- говорить Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Поки що українським користувачам не доступні український та російський інтерфейс телефонів із WindowsPhone7, немає можливості використовувати сервіс XboxLiveта купувати застосунки на Marketplace. В той же час користувачі можуть завантажити із Marketplaceряд безплатних застосунків (включаючи ігри).

«Нова операційна система викликала великий інтерес прогресивних користувачів у всьому світі, і для тих українців, які захоплюються інноваційними пристроями , HTCпершою на ринку представила модель телефону із WindowsPhone7 - HTCMozart. Цей апарат з‘явився у вітчизняних магазинах нещодавно, але вже завоював неабияку популярність. Ми раді, що можемо офіційно запропонувати користувачам цю новинку: простий, швидкий, красивий і зручний в користуванні телефон, який відкриває кардинально новий досвід користування мобільним зв’язком», відзначає Юлія Сабадаш, керуючий директор в Україні компанії TCCM, майстер-дистриб‘ютора HTCв регіоні Центральної, Східної Європи та СНД.

Телефон можна придбати в мережахMoyo, Alloта Інтернет-магазинах. Орієнтовна ціна 5500 грн.

Щоб надати користувачам WindowsPhone7 ще більше можливостей, «Майкрософт Україна» заохочує розробників створювати нові застосунки для цієї ОС. Зокрема, у січні компанія підвела підсумки конкурсу застосункiв «Windows Phone 7 Джедай». Всього на конкурс надійшло близько 30 заявок від розробників, а переможцями стали:

1 місце – Катерина Левіна, за створення клієнта для vkontakte.ru

2 місце – Ігор Андрейчин, за створення застосунку для ведення домашньої бухгалтерії HomeMoney

3 місце – Віктор Наришкін, за створення програми для попередньої діагностики порушення зору

Застосунок, який переміг у конкурсі, вже доступний безплатно для завантаження із Windows Phone 7 Marketplace.

«Українські розробники можуть запропонувати ринку багато цікавих ідей. Більше того, створення застосунків для WindowsPhone7 дозволяє їм бути першими на ринку і зайняти нову нішу. Щодня на WindowsPhoneMarketplaceз’являється близько 100 нових застосунків, і ми хочемо, щоб серед них гідне місце зайняли і програми, створені в Україні. Наші  розробники демонструють величезний інтерес до платформи: засоби розробки для WindowsPhone7 завантажено ними вже більше 5 тис. разів», - говорить Андрій Терехов, директор департаменту стратегічних технологій «Майкрософт Україна».

Дізнатися більше про конкурс та його фіналістів, а також переглянути відеопрезентації робіт можна на сайті конференції Microsoft SWIT.

Про корпорацію Microsoft
Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.
З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території Україні.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft ® є товарним знаком Microsoft Corporation у США і / або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Контактна інформація для преси:

Ярина Ключковська
, директор з корпоративних комунікацій компанії «Майкрософт Україна»
Тел.: +380 (44) 496 0310
E-mail: yarynak@microsoft.com

Тетяна Плешивцева, PR-менеджер компанії «Майкрософт Україна»

Тел.: +380 (44) 496 0310
E-mail: a-teples@microsoft.com

 

Віртуальний прес-центр "Майкрософт Україна"