Прес-релізи 2020-11-27 13:39

Чому варто купувати техніку в інтернет-магазинах: мистецтво віртуального шопінгу

Покупки в інтернет-магазинах техніки здатні приносити значно більше задоволення, ніж шопінг в офлайн форматі. Підтвердження цьому — перехід величезної кількості покупців у онлайн-простір.

 

Чому віртуальні крамниці все сильніше і сильніше приваблюють любителів грандіозних закупів? Щоб отримати відповідь на це питання, варто оцінити всі переваги магазинів, які функціонують в інтернеті.

 

Безпека
Щоб купити будь-які девайси, не потрібно навіть виходити з дому та контактувати з іншими людьми. Всього кілька кліків — і обновка вже прямує до свого майбутнього власника.

Крім того, оплатити товар можна будь-яким зручним способом. Для покупців, які бояться оплачувати замовлену техніку заздалегідь, існує можливість оформлення накладеного платежу.

Тобто, розрахуватися за покупку можна безпосередньо після її отримання у поштовому відділенні чи з рук кур’єра.

Ідеальні умови оплати та доставки
Дорогу продукцію у сучасних онлайн магазинах можна купити навіть у розстрочку. Наприклад, інтернет магазин техніки Цекотек пропонує клієнтам оплатити товар кількома частинами. 

Оформлення миттєвої розстрочки займає мінімум часу та майже не потребує зусиль. Зумовлено це тим, що у Цекотек турбуються про комфорт та фінансове благополуччя покупців.

Що стосується доставки, вона у сучасних онлайн-магазинах характеризується:

  • зручністю,
  • швидкістю, 
  • доступністю.

Безкоштовне консультування
У разі виникнення проблем під час вибору техніки або оформлення замовлення отримати підтримку можна абсолютно безкоштовно. Для розв'язання питань, пов’язаних з роботою інтернет-магазинів, існують різноманітні механізми зворотного зв’язку. 

Найчастіше для комунікації з клієнтами використовують:

  • електронну пошту,
  • популярні месенджери,
  • онлайн-чати та чат-боти,
  • соціальні мережі.

 

Акції і суперпропозиції
Як і в офлайн-магазинах, на віртуальних торгових майданчиках постійно відбуваються акції. Це дозволяє покупцям придбавати омріяні побутові девайси за суперціною.

Крім того, різноманітні програми лояльності дозволяють накопичувати бонуси, отримувати персональні знижки і подарунки до свят.

Широкий асортимент
Вибір техніки в інтернет-магазинах приємно вражає. В онлайн-каталог представлені сотні привабливих пропозицій. Щоб ознайомитися з ними всіма не потрібно «блукати» між довжелезними стелажами і вітринами. Достатньо гортати сторінки каталогів за допомогою комп’ютерної мишки чи сенсорного дисплея на телефоні або планшеті.

Ще одна суттєва перевага — гарантія якості. На товари з онлайн-магазинів також поширюється дія гарантій від виробників. Пристрої можна безкоштовно ремонтувати у спеціалізованих сервісах та повертати у разі несправності (якщо випадок не суперечить законодавству про захист прав споживачів).