VIP-хроніки 2013-04-09 11:38

У шахтарській столиці електорат виховують стриптизом

6-го квітня, в одному з нічних клубів православного Донецька відбувся вже третій донбаський фестиваль еротичного танцю "Територія Спокуси".

Будь вільний, будь сексуальний - гасло фестивалю. Приблизно така ж атмосфера панувала і в залі.

 

 

Дівчата хвацько витанцьовували в спокусливих костюмчиках покоївок, черниць, відвертій білизні, і навіть викликали чоловіків із залу для виконання приватного танцю. Чоловіки закидали квітами напівоголених красунь, а ведучий вечора раз у раз просив хлопців тримати себе в руках.

 

 

У фестивалі брали участь кращі колективи донецьких і регіональних шкіл танцю з Харкова та Євпаторії. Учасниці показували свою майстерність в strip-dance, strip-plastic, booty-dance, sexy-R'n'B, sexy latina та go-go. А родзинкою вечора став номер в стилі pole-dance або танець на пілоні.

 

 

 

Фестиваль аматорський, більшість дівчат не професіоналки, а в миру працюють юристами, програмістами, паталогоанатомами та інженерами. Не мало серед них і студенток.

 

 

Чільних діячів Партії Регіонів в залі помічено не було. Хоча не факт що їх там не було. Адже таку масштабну шахтарську подію просто гріх пропустити.

 

 

 

 

Читайте також Мер Донецька поминав загиблих чорнобильців в стриптиз-барі

За матеріалами girnyk.dn.ua