VIP-хроніки 2013-06-11 12:28

Стати сусідом Януковича можна всього за $ 1,8 млн

Стати сусідом Президента України дуже просто - було б бажання та трохи грошей.

Сума цілком підйомна. Не для всіх, звичайно. Простим смертним до Федоровича зась. Хай живуть у своїх хрущовках. Це для олігархів, успішних бізнесменів, чиновників і народних обранців.

 

 

Оселитися поблизу дому президента можна, маючи шестизначну суму в валюті. Наразі на сайті приватних оголошень Slando є кілька цікавих пропозицій.

Наприклад, котеджик за 300 метрів від Межигір'я за якихось $1,8 млн.

Продавець запевняє, що триповерховий будинок площею 500 м2 розташовано на ділянці 47 соток. Збудований з цегли, вкритий мідним дахом, вікна в ньому протиударні, рами з червоного дерева та евкаліпта, а підвіконня з мармуру. Уявляєте, як круто?..

 

 

У будинку чотири спальні, кабінет, кухня, їдальня, камінний і спортивний зали, балкони та мансарда з виглядом на Київське море. Також є тераса, підвальні підсобні приміщення та окрема будівля для господарських потреб.

Стан будинку - під оздоблення, підведено всі комунікації. Крім ділянки в 47 соток, покупець отримає 30 соток прилеглої території з прямим виходом на Київське море.

Можна сміливо селитися і ніколи не виїжджати в місто з цього райського куточка. Це, звісно, не межигірська резиденція, але дуже непогано. З чогось треба починати, еге ж?

Трохи далі, за 650 метрів від Межигір'я, пропонують недобудований будинок за смішні $549 тис.

 

 

Порівняно з попередньою ціною - майже шара. Єдине, що доведеться трохи витратитися на добудову. Але ж це не проблема. Може, й сусід Віктор Федорович чимось підсобить, подарує щось непотрібне...

 

 

Сусідити з Президентом можна також через Київське море. Воно, може, й краще. І спокійніше, і пізнавальніше. Придбайте собі потужний телескоп і дивіться, як Віктор Федорович по пеньках стрибає чи страусів ганяє.

 

 

І таке задоволення всього за якихось €3,2 млн. За таку суму продають резиденцію в середземноморському стилі в селі Лютежі.

 

 

У будівлі площею 500 м2 - три просторі спальні з окремими гардеробними та санвузлами, дизайнерський ремонт, два басейни, а також на території розташовано окремий будинок охорони.

 

 

Не життя, а мрія...

 

Читайте також Хатинка патріарха Кіріла, його друга Путіна та інших “нових русскіх”

 

За матеріалами slando.ua