VIP-хроніки 2013-07-24 00:30

Гарячі собаки і шанс Януковича

Що може бути спільного між президентом і хот-догами, або чим вони можуть бути один одному корисні

Чи їв колись Віктор Федорович хот-дог, питання, на яке зможе дати відповідь тільки він сам. Або їв, або не їв. Третього не дано.

 

 

Якщо не їв, то навряд чи з естетичних міркувань, або міркувань безпеки. Просто коли він ще міг їсти таку вишукану страву, її, на просторах 1/6 планети, де саме пощастило жити Віктору Федоровичу, ще не було. А коли з'явилась, то Віктор Федорович вже міг собі дозволити погризти і щось більш їстивне. Тому, не виключено, що з хот-догами наш президент не знайомий. А дарма. Іноді вони здатні впливати на долю людини і навіть вирішувати складні життєві ситуації на її користь.

 

 

Наприклад.

 

 

У жовтні 1957 року мер Нью-Йорка Роберт Вагнер, на фотографії другий ліворуч, побував в закусочній Коні-Айленд, купивши там хот-дог. За дивним збігом обставин, незабаром він був переобраний на другий термін. Хіба ж не диво? А в світлі не таких вже далеких президентських виборів ще й яке потрібне.

Звісно скептики скажуть? що хот-дог в даному випадку ні до чого. Проста випадковість. Але ж ні.

 

 

У листопаді 2001 року майбутній мер Нью-Йорка Майкл Р. Блумберг і колишній мер Нью-Йорка Едвард І. Кох обідали хот-догами в закусочній Katz, перед початком виборчої кампанії містера Блумберга. І що ви думаєте? Звісно, хот-дог допоміг. Тепер пан Блумберг регулярно травить свій шлунок гарячими собаками і при кожній нагоді пригощає ними своїх приятелів.

 

 

Так у жовтні 2009 року він був помічений з колишнім державним секретарем США генералом Коліном Пауеллом біля закусочної Midtown. Чиновники, як звичайні люди, просто зупинилися перекусити хот-догами.

 

 

А зовсім недавно мер Нью-Йорка містер Блумберг витягнув на хот-доги і прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона. За інформацією кількох видань, пригощав саме містер Блумберг.

Отак от.

 

 

Єдина проблемка, що у всіх випадках чудодійна сила хот-догів спрацьовує саме в публічних місцях. Замовити кухаря, який приїде в Межигір'я і там зготує, це диво не вийде. А уявити президента, що зупиняє кортеж і виходить купити "гарячого пса", якось дуже складно.

Ще Азаров, що пробігає повз секс-шоп - уявляється, а от Янукович з хот-догом в руках - ні.

Тому висновок напрошується сам і доволі прозаїчний. Не буде, скоріш за все, нашим наступним президентом Віктор Федорович... І все через хот-доги.

 

 

Читайте також Волинський поет про Януковича: «А він в нас є, і він у нас один…»

 

За матеріалами bigpicture.ru