VIP-хроніки 2013-10-01 13:12

Чіпси зі смаком Сталіна, Путіна і Лукашенка

В Нідерландах з’явилася серія чіпсів Dictator Chips з портретами відомих світових диктаторів.

На упаковках чіпсів зображені: радянський диктатор Іосіф Сталін; президент Росії Владімір Путін; президент Узбекистану Іслам Карімов; колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі, якого вбили в жовтні 2011 року; екс-глава Аргентини Хорхе Бачила; президент Сирії Башар аль-Асад; верховний лідер і "Великий Наступник" Північної Кореї Кім Чен Ин; білоруський президент Аляксандр Лукашенка  з написом "Спробувавши їх одного разу, ви ніколи не захочете нічого іншого" ​​і "З 1994 року незмінний смак Лукашенка".

 

 

Зразки упаковок чіпсів викладені на сторінці Dictator Chips в Facebook. Це частина арт-проекту дизайнера з Нідерландів Вірджинії Муренхаут. Там вказано, що чіпси доступні в 19 чудових смаках. За інформацією в соціальній мережі, крім чіпсів з портретами політиків є кепки, футболки, буклети та листівки.

 

 

Як розповіла Вірджинія Муренхаут, Dictator Chips її творчий проект, який в першу чергу вона робила для себе. Мета проекту - змусити людей задуматися, в якому суспільстві ми живемо.

 

 

"Реальність складна, речі самі по собі не чорні і не білі. Можна сказати, що мій проект і про подвійні стандарти Заходу. Якщо диктатура зло, яким керують чоловіки, то чому ми будуємо з ними ділові стосунки? Створення та підтримка цих відносин - це приниження принципів", - вважає Вірджинія.

 

 

За словами дизайнерки, Dictator Chips - це бренд.

"Все в повсякденному житті стає брендом. Тому мій проект не про продукт, а проект про бренд. Тут символ превалює над змістом", - пояснила Вірджинія.

 

 

Вона також зазначила, що в Нідерландах змогла зробити такий проект без наслідків для себе. Сьогодні Dictator Chips можна купити в магазині і коштують вони орієнтовно 30 євро. Але дизайнер звертає увагу, що вона їх створила не заради заробітку, а як арт- проект.

 

 

Читайте також Двійник Путіна мешкає в центрі Києва

 

За матеріалами molotoff.infofacebook.com/DictatorChips

схожі публiкацii