VIP-хроніки 2014-01-09 16:12

Розкішне жлобство по-українськи

Претензія на розкіш з повною відсутністю смаку.

Виявляється? українці у своїх помешканнях полюбляють поєднувати непоєднуване, а часом їх бажання продемонструвати своє багатство доходить до абсурду. У цьому зайвий раз переконуєшся коли проглядаєш фотографії квартир в Одесі, Донецьку, Луганську, Чернігові, Києві тощо. Зокрема деякі співвітчизники у вітальні, як у музеї, роблять підлогу з мармуру; телевізор, як дорогу картину, вішають в золоту рамку, а в спальній кімнаті разом з гламурною люстрою та дзеркальною стелею розміщують "шведську" стінку.

Ванна-спальня. Цю ванну в квартирі з Донецька, вартістю $ 195 тис, завдяки золотим шторам можна легко сплутати зі спальнею. Тому, потрапляючи в це приміщення, головне не забувати, де ви знаходитесь.

 

 

Купатися в золоті. Увійшовши до цієї ванної кімнати одеської квартири, вартістю $ 80 тис, важко не осліпнути від неймовірної кількості золотого кольору.

 

 

Мрія Періс Хілтон. Дизайнери дитячої кімнати у біло-рожевих кольорах квартири в Донецьку, вартістю $ 350 тис, вирішили зробити її ще більш гламурною і почепили на стіну занавіску.

 

 

На шкіряному диванчику у джунглях. Посидівши на червоному дивані цієї донецької квартири, вартістю $ 175 тис, головне не загубитися в синтетичних джунглях.

 

 

Коморка Тата Карла. Як і Тато Карло, герой казки «Золотий ключик чи пригоди Буратіно», власники цього помешкання з Одеси, вартістю $100 тис, гріються біля намальованого вогнища. ​

 

 

Золотий телевізор.  Власник цього помешкання з Чернігова, мабуть, сплутав телевізор з дорогою картиною і зовсім випадково помістив плазму в золоту рамку.

 

 

Пожити в музеї. Навіщо ходити до музею? Його ж можна створити вдома - вирішив власник цього приміщення з Чернігова, і таким чином  вигадав дизайн свого помешкання.

 

 

Спальня шведської сім'ї. Очевидно, що власник цього помешкання з Донецька, вартістю $ 187 тис, впевнений: заради спорту не варто долати велику відстань. Тому він поставив шведську стінку в спальній кімнаті.

 

 

Усе в шоколаді. Шкіряний диван у спортивному стилі і гламурні занавіски - ось який дизайн обрав власник цього приміщення з Донецьку, ціною $ 187 тис.

 

 

Ліберачі би плакав! Цій ванній кімнаті, яка знаходиться в квартирі в Донецьку, вартістю  $ 290 тис, позаздрив би американський музикант Владзі Ліберачі. Він здобув популярність і відомість завдяки своїм костюмам "без смаку", проте з епатажем і гламуром.

 

 

Повний ампір. Цій квартирі з Луганську, вартістю $ 40 тис, яка прикрашена старовинними картинами, дорогим кріслами і золотими диванами, позаздрили б французькі королі.

 

 

Прасувальний "недобудуар". Власники цієї квартири з Луганську, вартістю $ 105 тис, оригінально прикрасили власне ліжко. Крім того, вони ще й знайшли місце для прасувальної дошки.

 

 

Мавзолейно-мармуровий затишок. Потрапивши до цієї вітальні,  головне не забути, що ви знаходитесь не у великому холі музею чи готелю, а в міській квартрі в Донецьку, вартістю $ 550 тис.

 

 

Сходити в сад. У туалеті цієї одеської квартири, вартістю $ 165 тис, можна повністю розслабитися та відпочити тілом і душею.

 

 

Читайте також Львівська версія «звєзди в шокє»

 

За матеріалами espreso.tv