Нині довкола нас багато Лесі Українки — письменниці й інтелектуалки, 150-літній ювілей якої відзначили 25 лютого. Серед різних подій, що вже відбулися й іще відбудуться, — особливо цікавою була онлайнова дискусія на тему «Що сьогодні промовляє до нас Леся Українка і що сказала би Лариса Косач-Квітка?», яку організували спільно Український ПЕН і Тиждень.
26 Лютого 2021 Ірина ТроскотТиждень поговорив Із філософом Вахтанґом Кебуладзе про роль філософії в сучасному світі, про виклики, які постають сьогодні перед гуманітаристикою, про роль інтелектуала в розбудові та захисті власної країни.
25 Лютого 2021 Радослава Кабачій
Про якісний культурний діалог між українцями й киримли як чинник безпеки, про долання стереотипів, а також про кримськотатарську культуру, яку потрібно відкрити широкому загалу, Тижню розповів заступник генерального директора Українського інституту Алім Алієв.
23 Лютого 2021 Ганна Трегуб
Пам’ять про героїв Небесної Сотні «дихає» проєктами, що відкривають шлях до освіти та мистецтва поколінню після Майдану
20 Лютого 2021 Катерина Гладка
Про політичну та літературну спадщину Шарля де Голля, французьку специфіку деколонізації, а також викладання історії в цифрову добу Тижню розповів історик Бернар Фан.
14 Лютого 2021 Ганна Трегуб
Українська воєнна література виходить на нові рубежі й закріплюється на них, стаючи дедалі вагомішим явищем
14 Лютого 2021 Олена Максименко
Подія відбуватиметься з 12 до 21 лютого в онлайн-форматі безкоштовно. Традиційно до програми увійшли найкращі французькі прем’єри.
11 Лютого 2021
Що робить літературу популярною за межами країни
7 Лютого 2021 Богдана Романцова
Про китайську модель поєднання ідеології та економіки
31 Січня 2021 Володимир Панченко
Про досвід Казахстану в роботі з радянським спадком, а також про те, кого і як казахи вшановують пам’ятниками сьогодні, Тижню розповіла Кульшат Медеуова, дослідниця політики та практики пам’яті в сучасному Казахстані. Інтерв’ю організоване за сприяння проєкту Минуле / Майбутнє / Мистецтво.
31 Січня 2021 Ганна Трегуб